Úspěch filmu Zkrocená hora rozhodl o budoucnosti Ranče Heartland. Jak?

Kanadský televizní fenomén Ranč Heartland můžete sledovat na Prima LOVE každý den ve 21.55. Seriál se odehrává v nádherných lokacích a to je pro diváky jedna z nejdůležitějších věcí, která rozhodne o úspěchu seriálu. Proto si autoři Ranče Heartland dali s výběrem lokace opravdu záležet.
Natáčení exteriéru probíhá hlavně v High River
Natáčení exteriéru probíhá hlavně v High River
CBC.com

reklama

Ano, je to tak. Výběr lokací pro seriál je opravdu důležitou součástí práce na televizní show, která předurčuje úspěch. Stačí se podívat třeba na Doktora z hor: Nové příběhy, který se už v německy mluvících zemích vysílá více jak jednu desítku sérií. Dost podobným příkladem je i  i kanadská televizní show Ranč Heartland. Příběhy seriálových postav se totiž odehrávají na ranči v srdci Skalistých hor. Diváci si tak mohou užívat nejen záběry na nádherné koně, ale dostává se jim i okouzlujícího pohledu na drsnou přírodu v horách.

5 PŘEKVAPIVÝCH FAKTŮ, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

Natáčení v Quebecu zhatil oscarový snímek

Producenti seriálu nejprve plánovali natáčet Ranč Heartland v Quebecu, ale filmový úspěch režiséra Anga Lee, Zkrocená hora, jim dodal novou inspiraci. V oceňovaném snímku Heath Ledger a Jake Gyllenhall zpodobnili bolestivý příběh o zakázané lásce, kde bylo jediným únikem a prostorem, kde mohli být dva muži sami sebou, odcestovat do hor. Natáčení hollywoodského filmu se odehrávalo v kanadské Albertě, a pro televizní producenty tak bylo rozhodnuto. Úspěch prvního pilotního dílu tomu rozhodnutí dal jen za pravdu.

8 ZAJÍMAVOSTÍ O SERIÁLU RANČ HEARTLAND

KŮŇ SPARTAN ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND JE PROFESIONÁL, VYPRÁVÍ O NĚM HLAVNÍ HVĚZDA SERIÁLU

Ranč v High River
Autor: CBC.com Ranč v High River

Kanadské lokace

Seriál má tři hlavní lokace. Ranč Heartland a jeho okolí včetně stájí a stodoly, a dokonce i restaurace Maggie ve fiktivním městečku Hudson. To vše se nachází v menším městečku názvem High River. Město je součástí větší aglomerace Calgary a protéká jím silná řeka, podle které se celé místo jmenuje, Highwood River. Ta dává starousedlíkům pravidelně zabrat, záplavy jsou na tomto místě dost časté a v roce 2013 dokonce ohrozily i natáčení Ranče Heartland. Zatímco veškeré interiéry, jako je třeba domov Amy, se nacházejí přímo v ateliérech v Calgary.

5 ROZTOMILÝCH SELFÍČEK Z RANČE HEARTLAND

Podívejte se na nádherné fotografie z natáčení přímo z High River:

Heartland na jaře ožije
Autor: CBC.com Heartland na jaře ožije

reklama

reklama