Seriál Ranč Heartland se vrací na obrazovky Prima LOVE. Sledovat ho můžete i online

Na Prima LOVE se vrací první sérií kanadský seriál Ranč Heartland. Už ve 21.55 uvidíte příběh dívky, která je zaříkávačkou koní. Na Prima LOVE uvidíte všechny odvysílané seriálové řady Ranče Heartland, na které naváže i premiérová série.
Ranč Heartland V (13)
Ranč Heartland V (13)

reklama

Úspěšný seriál Ranč Heartland můžete sledovat i online na www.iprima.cz

Seriál Ranč Heartland měl premiéru 14. října 2007. Dosud vzniklo 11 řad a celkem 193 epizod. Další díly teprve budou mít premiéru. Je pravděpodobné, že seriál bude pokračovat 12. řadou. Nikoho tak nemůže překvapit, že Ranč Heartland se stal nejdéle vysílaným kanadským televizním seriálem.

8 ZAJÍMAVOSTÍ ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND SE DOZVÍTE TADY

Představitelka seriálového charakteru tvrdohlavé Amy, Amber Marshall, má ke svým zvířecím kolegům velký respekt. Ale rozhodně ne tak, jak by se mohlo na první pohled zdát. Strach ze zvířat nemá, jelikož to není žádná slečna herečka, která viděla venkov pouze zdálky. Naopak, Amber Marshall si poblíž natáčení Ranče Heartland založila svůj vlastní ranč, kde má malou zoo i s koňmi.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ranč Heartland (1) - upoutávka

HEREČKA Z RANČE HEARTLAND PROZRADILA, JAK NA NATÁČENÍ TVRDĚ PRACUJÍ KONĚ

"Když mi byly čtyři roky, rodiče mě vzali na místní farmu, kde měli nejen poníky, ale i koně. Hned jsem k nim pocítila sympatie, takže mě naši vodili každý víkend na farmu, abych na ponících mohla jezdit. Bohužel, majitelé byli zanedlouho nuceni celý ranč prodat. K ježdění na koni jsem se dostala o něco později, ve třinácti letech," vypráví o svých začátcích se zvířaty s nejkrásnějšíma očima. Dnes má Amber Marshall tři koně na svém ranči.

PODÍVEJTE SE NA FARMU ZA HVĚZDOU RANČE HEARTLAND

5 ROZTOMILÝCH SELFÍČEK HVĚZDY RANČE HEARTLAND S JEJÍ MILOVANOU ZVĚŘÍ

Seriál Ranč Heartland uvidíte na Prima LOVE každý den ve 21.55.

SLEDUJTE SERIÁL RANČ HEARTLAND ONLINE

reklama

reklama