Herec z Ranče Heartland při natáčení málem přišel o mužství!

Jednatřicetilý herec, kterého znáte z kanadského rodinného seriálu Ranč Heartland, to už od počátku seriálu neměl lehké. V první sérii to dokonce vypadalo, že přijde o své mužství, když se nepovedla jedna technická scéna. Co se stalo?
Graham Wardle jako Ty Borden
Graham Wardle jako Ty Borden
CBS.com

reklama

Každý všední den na Prima LOVE máte možnost sledovat úspěšný kanadský seriál, který zahrnuje všechno k tomu, abyste váš den mohli zakončit relaxačně. Pohled na krásné koně a kanadskou divokou přírodu spolu se zajímavými příběhy a vztahy udolá každého.

SLEDUJTE RANČ HEARTLAND ONLINE

Natáčení Ranče Heartland ale rozhodně není procházka růžovou zahradou. Natáčí se nejen v ateliérech přímo v Calgary, ale hlavně v exteriérech u Calgary, kde si s herci a celým štábem hraje drsné počasí, vycvičená zvířata a v případě herce Grahama Wardlyho i technika.

Graham Wardly je po boku své kolegyně a představitelky hlavní postavy Amy už více jak deset let. Od nepaměti hrál společně se svými pěti sourozenci v reklamách a rodinné sériály ho provázejí už od dětství. Jako televizní herec slaví v Kanadě úspěchy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ranč Heartland VII (1) - upoutávka

Trapas s motorkou během natáčení seriálu Ranč Heartland

Wardley zavzpomínal na jedny z prvních scén, kdy se se štábem ještě tak moc dobře neznal a všechny vztahy byly v začátcích. Tehdy se mu stal menší (nebo větší, posuďte sami) trapas, o kterém se ale v jednom rozhovoru moc rád rozpovídal.

JAK VYPADÁ OBYČEJNÝ DEN BĚHEM NATÁČENÍ RANČE HEARTLAND?

5 FAKT, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

KONĚ V RANČI HEARTLAND – JSOU VYCVIČENI?

"Stalo se to během natáčení první sezony. Měl jsem malou motorku, která vypadalo jako z venkova, špinavá a konstrukčně jednoduchá. S tou motorkou jsem měl zahrát scénu, že jsem lehce naštvaný na Amy, která se mě snaží přemluvit, abych neodjížděl, ale já jsem na to byl příliš rozčílený a snažil jsem se odjet. Takže jsme měli všechny dialogy za sebou, já se snažím odjet. Musel jsem celou dobu držet plyn, jelikož to byla starší motorka a normálně by zhasl motor. A v jedné chvíli, kdy jsem měl právě odjet, jsem toho plynu zkrátka dal moc. Motorka se samozřejmě zvedla, mě vyhodila ze sedla, jenže moje levá noha se zachytila o část motorky a ta se pochopitelně rozjela. Naštěstí se mi nic nestalo, jenže jsem měl roztrhnuté džíny do půlky – od kotníkům až k rozkroku," vypráví herec a historce se už směje. Podle něj měl ale v prvních sekundách po nehodě dost namále, obával se, zda všechny části jeho těla přežily ve zdraví.

Dívejte se na Ranč Heartland od pondělí do pátku v 21.55 na Prima LOVE!

reklama

reklama