Vypadlíci z Hotelu Paradise: Liposukce, odchlupení a omlazení

Vášnivá reality show Hotel Paradise je v plném proudu a už po sobě stihla zanechat několik vypadlíků. Čtyři z nich se včera sešli v kosmetickém studiu Martiny Gavriely, kam je krásná moderátorka pozvala na ošetření zdarma.
Hotel Paradise: Liposukce - Leo asistuje

Lenka Hovorková, Martin Rybka, Maťo Matyasi a Leo Beránek přišli do studia Extreme, aby se tam nechali hýčkat.

 
Lenka podstoupila bezbolestnou liposukci – i když by se mohlo zdát, že ji nepotřebuje, po účasti v Hotelu Paradise se jí trošku zakulatilo bříško. „V hotelu dobře vařili, takže se to podepsalo i na mé postavě. Děkuji Martině za pěkný dárek a zdravím do Karibiku,“ řekla nám k tomu vysoká kráska. Martin zvaný také „Piraňa z ráje“ si ve studiu nechal provést IPL fotoepilaci nohou, Maťo zase omlazení obličeje.

 

"Aby mě pak pustili do baru, když u sebe nemám občanku," vtipkoval barman z Bratislavy. Leo přišel v doprovodu tatínka a u procedur dokonce asistoval. Na závěr si ještě nechali změřit svou fyzickou kondici na přístroji, který byl v salonu nový, a byli tak první, kdo ho vyzkoušeli. Nejlépe dopadl Maťo, který měl velmi nízký podíl tuku, a večer si tak za odměnu dopřál steak s hranolkami namísto salátu.

 

Po blahodárných procedurách se většina bývalých obyvatel Hotelu Paradise odebrala do pražských ulic, aby oslavili společné setkání.

Anketa

Která z dívek opustí jako další Hotel Paradise?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama