Hotel Paradise míří do finále

Hotel Paradise za dobu svého působení obývalo celkem 30 soutěžících z České a Slovenské republiky. Pro to, aby se dostali až do vysněného cíle, museli použít ty nejrafinovanější taktiky a také své osobní kouzlo.
Hotel Paradise logo

Velké finále, ve kterém se rozhodne o pohádkové výhře 50 000 eur, můžete sledovat již tento pátek 6. 7. od 19.40 hod. na Prima love. Napínavý závěr exotické show bude moderovat Martina Gavriely s Petrou Poláčikovou.

 
Ze třinácti soutěžících, kteří jsou nyní ve hře, je potřeba vyřadit ještě jednoho muže a dostat se tak na magické číslo dvanácti finalistů. O posledním vypadlíkovi v rámci párování v Dominikánské republice se rozhodne již v zítřejším dílu Hotelu Paradise od 21.40 hod. Po skončení dílu odstartujeme hlasování pro dvanáct soutěžících, které bude záležet hlavně na divácích a jejich SMS hlasech.

 

Každý soutěžící bude mít své číslo, které mu zůstane po celou dobu soutěže. Tři muži a ženy ze tří soutěžních čtveřic s největším počtem diváckých hlasů postoupí do pátečního velkého finále, které rozhodne o výherci, jenž získá 50 000 eur. Telefonní čísla a způsob hlasování se diváci dozvědí po skončení zítřejšího dílu a také na webových portálech www.iprima.cz nebo www.prima-love.cz.


Nenechte si ujít Velké finále v živém televizním přenosu již tento pátek od 19.40 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama