Hotel Paradise – Den třiadvacátý – Romeo chce trojku

Romeo je v patové situaci, neví, jak se má rozhodnout. „Byl bych radši, kdyby se tato situace nestala,“ komentuje příchod Klaudie do hotelu. Jana řeší, že jejich vztah byl lepší, když byl pouze přátelský.
Hotel Paradise – Den třiadvacátý - Obrázek 4

Když se objevila na scéně jeho bývala partnerka, Romeo se radši Jany ani nedotýká, aby si náhodou někdo něčeho nevšiml. „Je jasné, že se mnou nechceš být, tak proč to natahuješ,“ rozčiluje se nad Romeovým chováním Jana.

 

Romeo se pořád tváří nerozhodně a není Janě schopný říct, s kým chce být. Jana se nabídne, že se přestěhuje do Honolulu na single pokoj a Klaudii pošle za ním. Nelíbí se jí jeho nerozhodnost a pomalu o něj ztrácí zájem. Romeo ji poprosí, aby mu dala čas do druhého dne, aby se mohl rozhodnout.

 

Štáb mu v jeho rozhodování napomůže a zorganizuje pro něj a pro Janu s Klaudií společné rande. Tam se má rozhodnout, co bude dál, Romeo navrhuje, že budou spolu všichni tři. Jak na to budou dívky reagovat?

 

Romeo není jediný, kdo řeší problémy – Niki se večer opije a hodně se odváže a hned druhý den ráno si od Lenky vyslechne, co si o ní myslí. Jenže Niki pravdu neslyší ráda. A jako na „sladký hřeb“ večera se můžete těšit na maminkovskou party, kde mléko poteče proudem.

 
Jak to dopadne s Romeem a jeho nápadnicemi, uvidíte již dnes večer na Prima love.


Cítil, že se vznikajícími dohodami děvčat na záchranu jiných partnerů ztrácí šance udržet se v soutěži – Zuza a Jana si ho vzít nechtějí, Nela nemůže, Niki to považuje za ponižující a Lenka se sblížila s Rockym. Proto se dnes Leo rozhodl říct, co si o nich myslí. „Hledáš se, nevíš, co chceš, a zdáš se být zoufalá,“ řekl Niki, se kterou trávil první týdny v ráji. Svému nejlepšímu parťákovi Romeovi adresoval tvrdou krititku: „Zklamal jsi mě. Jsi hráč a taktizuješ, nemůžu ti věřit.“ Nela celý den bojuje za svého partnera, a když to vzdal on, neubránila se slzám. Ona to ale ještě nevzdává a rozhodla se bojovat o Tomáše, který má imunitu, v domnění, že tak Leovi pomůže.Nejemotivnějším momentem dnešní show bude ale vypadnutí Zuzany, která porušila pravidla.

Jak, to se dozvíte již v dnešním dílu Hotelu Paradise již dnes ve 22.05 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama