Hotel Paradise - Den šestašedesátý - Niki a Nela se perou o Rockyho

I když byla Niki rozhodnutá, že s Viktorem dojde až do finále, dnes večer změní názor a půjde za Rockym, aby mu navrhla definitivní spojenectví. Nikovi vysvětluje, že i když ho má ráda, nemá sílu táhnout je ona sama dál.
Hotel Paradise - Den šestašedesátý - Obrázek 4

Jenže o Rockyho je teď velký zájem a Niki už je po Nele druhá, která o něj stojí. Přítelkyně na život a na smrt jsou tak opět kvůli soutěživosti postavené proti sobě a kamarádství jde stranou.

 

Ještě ráno navrhuje Dája Rockymu spojenectví, ale Rocky jí odbude s tím, že by se měla poradit se sestrou. Gino na ni zase tlačí a vysvětlí jí svůj plán. Koho bude chtít vyhodit? A bude Daniela na jeho straně? Všichni hráči už si mohou být jisti jen sami sebou, protože začíná přituhovat. Párování bude již zítra a tentokrát bude vypadávat muž.

 

Dominika stále žárlí na Rockyho a podle Daniely se na něj příliš upnula. Společně se to snažily si vyříkat a něžná Dominika se rozčílí víc, než je zdrávo. Největší konflikt se odehraje mezi Rockym, Nelou a Niki. Obě dvě se totiž domlouvají s Rockym na partnerství.

Nenechte si ujít další napjatý díl Hotelu Paradise plný emocí již dnes večer ve 21.45 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama