Hotel Paradise - Den sedmdesátý - Lenka pošle domů jednu z dívek

„Kdybychom dali s Ginem síly dohromady, můžeme být oba ve finále,“ to si myslí Mirek, ale zároveň se domlouvá s Nelou na spojenectví. Lenka a Lily večer uspořádají konkurz na kamaráda do deště a romantika. Najde se vhodný adept?
Hotel Paradise - Den sedmdesátý - Obrázek 7

Dominika si uvědomuje, že Niki a Rocky jsou nejsilnější pár a že Rocky by jí nikdy před Niki přednost nedal. Snaží se o tom s Rockym bavit a začíná jí docházet, že hrou na city u něj neuspěje, protože Rocky se rozhoduje podle rozumu.

 

Mirek sonduje u Lenky, kterou z hráček by chtěla vyhodit. A Lenka zase zjišťuje u Miša, zda by se za ní postavil. Dal by jí přednost před Lily, která ho při minulém párování zachránila?

 

Dája si myslí, že Nela něco hraje, a hned se kvůli tomu pohádají. Jenže pak přichází nečekaná zpráva. Hra se dostala do pokročilé fáze, kdy už náhlé zvraty nejsou ničím výjimečným.

 

V dopisu stojí, že si Lenka musí do třiceti vteřin vybrat muže, se kterým chce vytvořit pár. Pak si musí sbalit věci a nastěhovat se k němu – bývalá partnerka jejího vyvoleného si také musí sbalit a opustit Hotel Paradise.

 

Nenechte si ujít další díl Hotelu Paradise již dnes večer ve 21.45 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama