Hotel Paradise - Den pětašedesátý - Boj o titul Amazonka ráje

Dívky čekala fyzicky náročná aktivita. Měly mezi sebou bojovat o titul Amazonka ráje. Kluci je měli rozdělit do dvojic a povzbuzovat. O něco víc je ale bavilo navrhování soutěžních dresů. Jejich mottem bylo: čím méně, tím lépe...
Hotel Paradise - Den pětašedesátý - Obrázek 2

Dívky se tomu sice chvíli bránily, ale nakonec si ani jedna z nich minimalistické plavky neodpustila.

 
Soutěž o Amazonku ráje probíhala v kluzkém bazénku naplněném vodou a pěnou. Souboj mokrých těl na malém prostoru byl pěkným divadlem hlavně pro oči kluků. Některé dívky vzaly tuto hru vážněji a nezdráhaly se použít i drsnější chvaty. Kdo se stal Amazokou ráje? Vítězku budou za odměnu všichni kluci celý den masírovat.

 
V ráji se s příchodem Mirka začalo mnohem víc taktizovat. Rockyho trápí, že ne všichni v ráji hrají čistou otevřenou hru.

 
Dominika opět žárlí. Tentokrát překážejí důvěrnosti, které Rockymu projevuje Daniela. Nejraději by ji odstaranila. Nováček Mirek si vyslechne Dominičiny plány, ale o tom, koho poslat co nejříve domů, si popovídá i s ostatními hráči. Sám zůstává věrný svojí taktice "Nevěřit nikomu", proto naoko souhlasí s viktorovým návrhem, přestože ve skutečnosti plánuje něco zcela jiného!

 
U bazénu se odehrává pro Nelu životně důležitý rozhovor. Je na čase rozhodnout se, jestli už není na čase vytvořit pár s nejsilnějším hráčem Hotelu Paradise. Niki volí mezi Nikem a Viktorem, ale Nela ví, že její šancí na výhru je Rocky. O Mirkovi stále pochybuje...

 

Nenechte si ujít další díl Hotelu Paradise již dnes ve 21.45 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama