Hotel Paradise – Den patnáctý – S Dianou to jde z kopce

Od té doby, co je Viera ve vile, se už nikdo nemůže ničemu divit. Když tedy uvidíte běhat Tomáše v teplé bundě a čepici v tropickém počasí a Vieru snídat samotnou, když zároveň dělá, jako že jsou tam ostatní, ani vás to nepřekvapí.
Hotel Paradise: Den patnáctý - Obrázek 9

Stejně tak už si Tomáš začíná pomalu zvykat na Vieřinu občasnou nahotu. Na co si ale obyvatelé Hotelu Paradise asi nikdy nezvyknou, jsou dopisy, které se dost často objevují na scéně a zahrávají si s jejich osudy. Další takový dopis bude čekat na Dianu se zprávou, že se má sbalit a odejít do samostatného pokoje. Až ve druhém dopisu zjistí proč. Půjde na rande se dvěma kluky, které si vybere, a poštve tím proti sobě dvě dívky.

 

Nela s Leem procházejí zamilovanou fází vztahu a je to těžká romantika. Kdo by to byl řekl do dvou drsných povah, jako jsou právě tito dva.

 

Více lidem dochází, že je Diana ohrožená, a stoupá tlak na Tomáše. Ani Diana si nenechá ujít šanci a bude se snažit Tomáše okouzlit, ale ten jí to vrátí a nechá ji vzpomenout, jak se chovala k Maťovi. Dianě začíná docházet, že konec je blízko...

 

Vyjde Dianě její pokus okouzlit Tomáše? Zvládne Tomáš stoupající tlak na jeho osobu? Uvidíte již v pátek 23. 3. ve 22.05 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama