Hotel Paradise - Den osmasedmdesátý - Niki a Viktor – nový milenecký pár?

Niki se evidentně začíná zakoukávat do Viktora a o svém vztahu říká, že fáze, kterou teď prožívají, je zajímavější, než si oba mohli pomyslet. Niki ho vždycky brala normálně, ale teď zjistila, že ho má ráda víc.
Hotel Paradise - Den osmasedmdesátý - Obrázek 1

Viktor teď chce být zadobře s každým, a tak na první pohled nehrozí, že by někomu mohl ublížit. Dája je znechucená z blízkosti, která vznikla mezi Viktorem a její sestrou. Vadí jí, že se před ní líbají, a přijde jí to nechutné.

 

Také má strach jít do pokoje, protože se bojí, že by je při něčem načapala. Lenka se sžívá se svým novým partnerem Mišem a přizná se, že jí přijde roztomilý. Martin dává Mišovi rady ohledně toho, jak se má před údajně nadrženou Lenkou ubránit. Mišo s Lenkou sex neplánuje a doufá, že se neopije tak, že by k tomu mohlo dojít.

 

Martin má ve všem jasno: „Myslím si, že Lenka má ráda sex a chybí jí. Myslím, že je nadržená, moc nadržená, jak fúrie.“ Dominika řeší jiné problémy – od Niki se údajně dozvěděla, že ji Viktor pomlouvá, a chce si to s ním vyříkat. Ten se obvinění brání a tvrdí, že o Domče nic špatného neříkal.

 

Nenechte si ujít další díl Hotelu Paradise již dnes večer ve 21.45 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama