Hotel Paradise - Den jednaosmdesátý - Denis si vybírá partnerku

Nela je rozhořčená, že se někteří obyvatelé Hotelu Paradise chovají jako divá zvěř. Vadí jí, že pod vlivem alkoholu házejí cigarety na zem a plivou kolem sebe. Tvrdí, že i když se párkrát opila, snaží se dodržovat jistá pravidla…
Hotel Paradise - Den jednaosmdesátý - Obrázek 4

Podaří se jí čistý štít udržet až do konce soutěže? Mirek se stále snaží získat Nelinu důvěru zpět a prý pro to udělá cokoliv. Raději se ale opraví a řekne, že pro získání Nely udělá hodně. Odpustí mu Nela a vybere si ho při dalším párování?

 

Martin se svěří, že se líbal s Danielou a že se s ní líbá rád, protože líbá nádherně, a že k ní možná cítí něco víc. Opustí svou současnou partnerku při dalším párování?

 

Mirek stále plánuje odstranění Viktora, ale začíná pochybovat o Rockym jako o svém spojenci. Ten totiž pro změnu začíná pochybovat o Viktorově zákeřnosti a začíná v něm vidět to dobré. Stále ale tvrdí, že vyhození Viktora zůstává v plánu dne.

 

Dnes večer se rozhodne o tom, se kterou partnerkou bude nový soutěžící Denis. V soutěži pár bez hranic vyhrají dva nejúspěšnější páry imunitu. Denis si bude muset během třiceti vteřin ze dvou zbývajících párů vybrat jednu dívku a její partner si bude muset bez odkladů zabalit věci a přestěhovat se na pokoj sám.

Nenechte si ujít další díl Hotelu Paradise již dnes večer ve 21.45 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama