Hotel Paradise –Den jedenadvacátý – Dvojitá Eliminace

Pondělí je jako vždy ve znamení párování. Dnešní párování bude ale jiné než ty ostatní.
Hotel Paradise: Den jednadvacátý - Obrázek 5

Vybírat si budou kluci a nesmějí si vybrat partnerku, se kterou byli při minulém párování. Navíc přijde Martina Gavriely ještě s informací, že vypadnou dva chlapci.

 

Viktor alias Superman přijde se zvláštní taktikou, kterou vymyslí těsně před párováním. Jediný, kdo je v pohodě, je Tomáš, který má imunitu a nemůže tedy vypadnout.

 

Kdo bude další odpadlík z Hotelu Paradise? Uvidíte již dnes večer ve 22.15 na Prima love.

Cítil, že se vznikajícími dohodami děvčat na záchranu jiných partnerů ztrácí šance udržet se v soutěži – Zuza a Jana si ho vzít nechtějí, Nela nemůže, Niki to považuje za ponižující a Lenka se sblížila s Rockym. Proto se dnes Leo rozhodl říct, co si o nich myslí. „Hledáš se, nevíš, co chceš, a zdáš se být zoufalá,“ řekl Niki, se kterou trávil první týdny v ráji. Svému nejlepšímu parťákovi Romeovi adresoval tvrdou krititku: „Zklamal jsi mě. Jsi hráč a taktizuješ, nemůžu ti věřit.“ Nela celý den bojuje za svého partnera, a když to vzdal on, neubránila se slzám. Ona to ale ještě nevzdává a rozhodla se bojovat o Tomáše, který má imunitu, v domnění, že tak Leovi pomůže.Nejemotivnějším momentem dnešní show bude ale vypadnutí Zuzany, která porušila pravidla.

Jak, to se dozvíte již v dnešním dílu Hotelu Paradise již dnes ve 22.05 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama