Hotel Paradise – Den dvaadvacátý – Přichází Romeova bývalá – Klaudie

Včerejší Leovo vypadnutí všechny šokovalo, ale život v Hotelu Paradise jde dál. Niki si Lea za jeho gesto váží a snaží se utěšovat Nelu, která nepřestává brečet a uzavírá se do sebe.
Hotel Paradise: Den dvaadvacátý - Obrázek 5

Chtěla by být s Leem alespoň v Hotelu, i kdyby s ním nemohla být v páru. Do tohoto zmatku přichází již vypadlá soutěžící Klaudie. Niki to komentuje slovy, že vědí, co od ní mohou očekávat. Navíc se prý těšila, že Romeo bude mít s Janou sex, a teď to štáb překazil tím, že vrátil Klaudii.

 

Romeo je neskutečně překvapený a taky přešťastný. Teď ale bude muset vyřešit co s Janou. Ta na něj tlačí, aby se konečně vyjádřil a řekl jí do očí, že chce být s Klaudií.

Nenechte si ujít další díl vášnivé reality show Hotel Paradise již dnes večer na Prima love.

Cítil, že se vznikajícími dohodami děvčat na záchranu jiných partnerů ztrácí šance udržet se v soutěži – Zuza a Jana si ho vzít nechtějí, Nela nemůže, Niki to považuje za ponižující a Lenka se sblížila s Rockym. Proto se dnes Leo rozhodl říct, co si o nich myslí. „Hledáš se, nevíš, co chceš, a zdáš se být zoufalá,“ řekl Niki, se kterou trávil první týdny v ráji. Svému nejlepšímu parťákovi Romeovi adresoval tvrdou krititku: „Zklamal jsi mě. Jsi hráč a taktizuješ, nemůžu ti věřit.“ Nela celý den bojuje za svého partnera, a když to vzdal on, neubránila se slzám. Ona to ale ještě nevzdává a rozhodla se bojovat o Tomáše, který má imunitu, v domnění, že tak Leovi pomůže.Nejemotivnějším momentem dnešní show bude ale vypadnutí Zuzany, která porušila pravidla.

Jak, to se dozvíte již v dnešním dílu Hotelu Paradise již dnes ve 22.05 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama