Hotel Paradise - Den čtyřiašedesátý - Michal a Niko bojují o Niki

Martin má depresi z toho, že byl označen na vypadnutí. Jeho náladu se nepodaří zlepšit nikomu. Nikovi se dokonce podařilo kamaráda úplně dorazit.
Hotel Paradise - Den čtyřiašedesátý - Obrázek 5

Vítězství v soutěži o nejlepší potenciální partnerku sice Dominice lichotilo, pro jejího partnera Rockyho to ale logicky znamená ohrožení. Aby se toto zvýhodnění vyrovnalo, dostane Rocky imunitu za jedné podmínky: že si Dominiku znovu nevybere. Nela chce tuto situaci využít ve svůj prospěch! Jak se k tomu postaví kluci?

 

Mirkovo srdce patří i nadále Nele. Ta je ale opatrná, protože finále se blíží a nesprávný krok se jí může brzo vymstít.

 

Dominika se cítí ohrožena tím, že si nemůže Rockyho znovu vybrat a nemůže dále budovat jejich vztah. O Rockyho stojí i Nela. Myslí si totiž, že by ve finále s ním byli silným párem.

 

Niki má ve svých citech jasno. Michalova přitažlivost nepřekoná to, co si za víc, než 60 dní vybudovala s Nikem. ten si to dobře uvědomuje. Kohoutí zápasy u bazénu ukážou, co si o svém mladém sokovi myslí a jaké zbraně proti němu zvolí.

 

Nakonec musí Michal i Niko předvést modelovou scénku, jak o Niki bojovat. Kdo bude lepší? Až hra skončí vyříkají si to kluci i doopravdy. kdo u krásné Niki vyhraje?

 
Nenechte si ujít další díl Hotelu Paradise již dnes ve 21.45 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama