Hotel Paradise - Den čtyřiapadesátý - Do Hotelu přicházejí dvě slovenské krásky

Už od snídaně panuje v Hotelu Paradise po včerejším párování velké napětí. Nefungující pár Rocky a Daniela se dostal do konfliktu, protože Daniela se celou noc bavila, zatímco Rockymu bylo těžko z odchodu Tomáše.
Hotel Paradise: Den čtyřiapadesátý - Obrázek 18

Také Mišo cítí, že Naty o něj nejeví zájem, spíše naopak. Naopak trojice Gino, Martin a Niko chvíli probírají Nelu, její chování a to, jak bouchá dveřmi, když je rozčilená.

 

Kluci se dohadují, jaké budou nové dívky a plánují je sbalit, aby si zajistili místo při dalším vyřazování. Do Hotelu Paradise přicházejí dvě slovenské krásky – Dominika a Lívia. Jana je ještě před jejich příchodem mezi ostatní upozorňuje, že uvnitř jsou všichni banda pokrytců a nikomu se nedá věřit; ani Ginovi, možná tak Rockymu a Natálii.

 

Přivítání děvčat je příjemné a nové dívky se zatím zdají být sebevědomé. Prozatím nejsou ohrožené a mohou si plnými doušky užívat karibského podnebí beze strachu o svou existenci. Zato Nela je nesoustředěná a zdá se, že začíná žárlit na Martina, který pokukuje po Natálii. Nela se Niki svěří, že pokud k něčemu mezi nimi dojde, tak s Martinem končí. Gino se rozhodl zapracovat na nově příchozích dívkách a snaží se získat jejich důvěru.

 
Nenechte si ujít další díl Hotelu Paradise na Prima love ve 21.45.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama