Hotel Paradise – Den čtyřiadvacátý – Leo podvádí Nelu

Nele pořád chybí Leo a posteskne si, že by od něj chtěla dostat dopis. Její přání se vyplní, ale bohužel ne přesně tak, jak si představovala. Přijde jí dopis, který ji naprosto šokuje a zasadí jí „smrtelnou ránu“.
Hotel Paradise – Den čtyřiadvacátý - Obrázek 3

Leo se v dopisu svěří, že se mimo natáčení potkal s Dianou, která soutěž už opustila, a že Nela je určitě dost inteligentní na to, aby si domyslela, co se mezi nimi stalo.

 

Nela si zaslouží férové chování, věří, že je silná osobnost, z holek ve vile nejsilnější. Má na to dostat se až do konce a on jí bude doma držet palce. Ví, že ji teď zklamal, ale až tohle skončí, chtěl by ji vidět a aspoň obejmout. Doufá, že mu tuhle možnost dá.

 

Nela je po přečtení dopisu uplakaná, bezmocná a útěchu bude hledat u Niki.

Jak tuhle nepříjemnou zprávu zvládne a co dalšího se stane v Hotelu Paradise, sledujte dnes večer ve 22.15 na Prima love.Cítil, že se vznikajícími dohodami děvčat na záchranu jiných partnerů ztrácí šance udržet se v soutěži – Zuza a Jana si ho vzít nechtějí, Nela nemůže, Niki to považuje za ponižující a Lenka se sblížila s Rockym. Proto se dnes Leo rozhodl říct, co si o nich myslí. „Hledáš se, nevíš, co chceš, a zdáš se být zoufalá,“ řekl Niki, se kterou trávil první týdny v ráji. Svému nejlepšímu parťákovi Romeovi adresoval tvrdou krititku: „Zklamal jsi mě. Jsi hráč a taktizuješ, nemůžu ti věřit.“ Nela celý den bojuje za svého partnera, a když to vzdal on, neubránila se slzám. Ona to ale ještě nevzdává a rozhodla se bojovat o Tomáše, který má imunitu, v domnění, že tak Leovi pomůže.Nejemotivnějším momentem dnešní show bude ale vypadnutí Zuzany, která porušila pravidla.

Jak, to se dozvíte již v dnešním dílu Hotelu Paradise již dnes ve 22.05 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama