Zázračné udobření Nely a Viktora

Při posledním párování se Niky rozhodla nejen kvůli sobě, ale v zájmu ochrany Nely a své sestry Daniely udělat riskantní krok – postavila se za Viktora, kde už v té chvíli stála Natálie, a spolehla se přitom na Viktorovo taktické myšlení.
Hotel Paradise - Den třiašedesátý - Obrázek 1

Riskantní plán nakonec vyšel a Viktor poslal se slzami v očích domů Naty. Hosté Hotelu Paradise hledali na koho svalit vinu, a zejména Martin nedokázal Niky její hráčský tah odpustit. Všem chvíli trvalo, než se Natáliiným odchodem vyrovnali.. . Nejvíc trpěl samozřejmě Rocky, po vysvětlujícím rozhovoru se ale nakonec smířil i s Niky.

 

Zázračné udobření nastalo i v dosud nepřátelském vztahu Nely a Viktora. Nela si jako svou oběť vybrala Martina. S ním měla problém i jeho aktuální partnerka Daniela, bála se, že urostlý policista bude ve vztahu naléhat a vyžadovat fyzické sblížení, které ona odmítala. Dominika při pohledu na Martina a Dáju žárlila, ale svojí pozornost postupně zaměřila na partnera Rockyho. Příchod Mirka do Hotelu Paradise pomohlo setkání s Natálií, dostal základní informace o obyvatelích, stejně jako varování. Při vstupu do hotelu zůstal Mirkův vzhled záhadou, zatímco ten měl možnost si potencionální partnerky prohlédnout. Nejvíc ho už od prvního okamžiku zaujala Nela, a proto ji v průběhu večera věnoval nejvíce pozornosti.

 

Toho si ale nemohli všimnout Michal s Niky, kteří se věnovali akorát tak sami sobě. Vzájemnou přitažlivost už ani neskrývali, Nikolin partner Niko odmítl hrát roli žárlivého manžela a nechal rozhodnutí na Niky. U ní ale loajalita k dlouhodobému partnerovi a její křehký vztah k Viktorovi převážily nad hormony, a tak se vztah fotbalisty a animátorky nikam dál neposunul. 

 

Niky kromě toho rozhodil i konflikt s Nelou, jeho podstatou byla Nikčina poznámka, týkající se Nelina chování po posledním párování. Po smíření s Nelou ještě Niky vyčítala Viktorovi, že jí nevěnuje dostatečnou pozornost. Napjatý večer završily výherci párové Dominika a Rocky, žhavou soukromou párty, která vzbudila rozruch za okny všech pokojů a zcela zastínila i něžnosti, které se doposud odehrály mezi Niky a Michalem.

Žhavým tématem u obou snídaňových stolů je večerní odvaz dvojice Rocky a Dominika. Před dívčími komentáři o překročení hranice slušnosti se Dominika brání tím, že má hravé sklony. Nerozhází ji ani poznámka o Natálii. Stejně je na tom Rocky, který na způsobu trávení uplynulé noci nevidí nic špatného. Temperament má přece v krvi!

 

Mirek na pokoji konzultuje s Martinem způsob hry. Mladíky spojuje kromě dalších věcí i společný cíl. To, co spojuje Niky a Michala patří do zcela jiné kategorie. Michal sice slíbil, že na Niky nebude naléhat, co se týká párování, tomu ale nebrání projevovat jí náklonnost při každé příležitosti a nejrůznějšími prostředky. Rozumná Niky si ale nechce vztahy v Hotelu ještě víc zkomplikovat.

Den po sblížení s Dominikou dostává Rocky dopis od milované Natálie. Jeho romantický obsah je zřejmý už od prvního řádku. Navzdory tomu, že jeho znění zajímá více hostů Hotelu, výsadu přečíst si ho získává jen jediná žena. Společně s ní probírá Rocky svou česko-slovenskou s Natálií.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama