Viktor obdaroval svou rivalku

Nela a Rocky k sobě po čase našli opět cestu. Rockymu by nová partnerka vyhovovala, protože vztah s Niki nefunguje tak, jak si vysnil. A to, že by po jeho boku stála Nela, by byl bonus navíc. Oba dva také myslí na Danielu a na způsob jak se nenápadně postarat o její setrvání ve hře.
Hotel Paradise: Den šestasedmdesátý - Obrázek 8

Přišel čas odevzdávání imunit – Nela svůj záměr naznačila, zato u Viktora je třeba vždy čekat nečekané. A i nyní se zdálo, že se mezi Lily a Niki rozhoduje do posledního okamžiku.

 

„Jistě všichni víte, že když jsme se s Ginem vrátili, tak jsme dostali speciální dar. Je to imunita, kterou každý z nás darujeme jedné dívce. Jistě vás nikoho nepřekvapí, že imunitu daruji Nikče. Přemýšlela jsem nad Dájou, ale myslím si, že o Dáju se postarám nějak jinak,“ řekla Nela ke svému rozhodnutí.

 

„Já mám taky možnost někomu věnovat imunitu a rozhodl jsem se, že to udělám trochu jinak. Jako projev důvěry k Nikol ji daruji Nele,“ vysvětlil Viktor svou volbu. Lily jeho rozhodnutí šokovalo, protože jí imunitu slíbil a svůj slib nedodržel. S výsledkem není spokojená ani Dája, která se cítí ohrožená a nechápe chování své sestry.

 

Niki si ji zavolala na soukromý rozhovor do pokoje s cílem povzbudit ji. Žádné řešení jejich rozhovor nepřinesl, ale rozhodně prospěl jejich vztahu a také naznačil způsob hry, který jí pomůže udržet se v Hotelu Paradise co nejdéle.

 

Niki s Nelou analyzují zvláštní vztah, který má Niki k Viktorovi. Jejich spárování by mohlo vést ke všeobecné spokojenosti, tak se Niki utvrzuje v tom, že udělala dobré rozhodnutí. Lenka se ještě na poslední chvíli radí s Viktorem. Přestože ji odmítl, považuje ho za spojence a hlavně silného hráče se silnou taktikou, která by i jí mohla přinést prospěch.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama