Viktor musel opustit Hotel Paradise

Mirkovi partnerství s Lenkou nevyhovuje a nejraději by se co nejdřív vyměnil, chtěl by se nastěhovat k Lily. To se ale nelíbí Mišovi.
Hotel Paradise: Viktor Valenta CB

Chaotické snahy o výměnu jsou vděčným terčem posměšků u nezainteresovaných obyvatel Hotelu. Konfrontace kvůli výměně mezi Mirkem, Mišem, Lily a Lenkou nepřinesla požadovaný výsledek, Michal stále trvá na svém, chce zůstat s Lily.

 

Rocky a Niki řešili poněkud jinou situaci než rozhádaná čtveřice. Po dlouhých týdnech utajování se Rocky rozhodl projevit, co k ní cítí. Niki se netajila tím, že ji Rockyho upřímnost překvapila. Dlouhodobý problém mezi Danielou a Viktorem opět vyplaval na povrch – nesdílení strategií a nepartnerské chování Viktora k Dáje pokračuje, a tak se pražská studentka snažila odhalit problémy tohoto vztahu.

 

V Hotelu Paradise nastal čas na tajné hlasování, tentokrát o to, který z mužů by měl karibský ráj opustit. Všichni mají svoje důvody, ale většina napsala na papírek stejné jméno. Hlasování je tajné, což skýtá možnosti na taktizování. Jako jediný se této možnosti chopil Mirek, který sice napsal Viktora, ale tvrdil, že napsal muže od písmene M.

 

Hrozba se stala skutečností, Hotel Paradise opustil jeden z nejsilnějších hráčů a podle ostatních největší manipulátor – Viktor alias Superman.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama