Tomáš se dostal na dno

Michalovo možné rozhodnutí v nejbližším párování rozebírají Niki s Nikem. Nováček se chová jako správný hráč a svoje úmysly zatím tají. Niki vycítila, že by to mohla být i ona, o koho má zájem, ale v jejím zájmu je ve hře udržet Nika.
Hotel Paradise: Den padesátý - Obrázek 20

Šanci dozvědět se víc o záměrech mladého fotbalisty je Bermudský trojúhelník. Hlavním tématem otázek na tělo byla Tomova labilní pozice a s ní související tajné líbání Rockyho a Naty. Naty sice tvrdila, že by Tomáše zachránila, zároveň ale ví, že její možnosti v tomto směru jsou značně omezené.

 

Opětovné sblížení s Rockym, kterým Toma ještě víc ohrožuje, považuje za dozvuk bývalých citů, ale žárlivost, kterou tím vyvolala u Daniely, je stále větší. Druhá část Bermudského trojúhelníku přinesla snad největší šok, který kdy otázka z mystické krabičky vyvolala. Naty se sice vyjádřila, že netouží po novém partnerovi, zároveň ale Toma označila jako hráče, který by měl vypadnout; a nebyla jediná. Nával emocí a obrovské zklamání, které Tomáš po odpovědích svých kamarádů pocítil, ho dovedly až k slzám.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama