Tajné hrátky Jany a Gina pod peřinou

Martin se jasně vyjádřil, že chce Niki, ale zavázal ji k mlčenlivosti. Moc dobře ale ví, že je dobré mít v záloze zadní vrátka, proto sonduje vše nejen kolem Niki, ale i stav Nelina partnerského závazku.
Hotel Paradise: Niko odhaluje svou temnou minulost - Obrázek 5

Jeho plány jsou hodně odvážné a zahrnují nejen spánek ve společné posteli, ale i všechno, co k tomu patří. Zdá se však, že u Nely jihlavský policista nepochodil. Niki se Martin sice líbí, ale není to její typ a necítí k němu nic víc.

 

Zdá se, že noční hrátky Jany a Gina překročily hranici kamarádství, jak svůj vztah navenek prezentují. Jana drží bobříka mlčení, Gino sice nepřímo, ale přece jen přiznává, že se pod peřinou odehrálo něco víc než jen společný spánek: „Myslím si, že je to vzájemný, že jsme si začali spolu hrát,“ přiznal se Gino ke společným hrátkám. Ostatní dívky jsou hodně zvědavé a Janino mlčení je jen utvrzuje v tom, že něco proběhlo.

 

Martin pokračoval v oťukávání dívek. S Terezou by byl spokojený, ale nedá se říct, že by jí věřil. Niki řeší s Martinem vlastní plán – radši obětuje pět dní s ním, než aby o svého dosavadního partnera přišla nadobro. Jenže Martin s Terezou nakonec vymysleli plán. Tereza si vybere Vlada a Martin si pak stoupne za Terezu, a tím pošle Vlada domů. Niki jejich plánu nevěří a je přesvědčená, že si Martin při párování stoupne za ni.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama