Stejně je to prostitutka!

Další den v Hotelu Paradise začíná bilancí předchozí noci. Kluci při snídani konsatují, že žádná pusa ani v jednom pokoji mezi páry nebyla. Všechny to překvapí, neboť Maťo a Diana se docela měli k sobě. "Maťo je přilepenec," hodnotí ho pro změnu holky.
Hotel Paradise: Den třetí - Obrázek 6

Nakonec však Dianina "polovička" přizná, že jeho chování ovlivňovala sázka. Že dokáže překonat rekord od začátku jiných reality show a za sedm hodin dojde k prvnímu sexu. Zuzana mezitím zve na rande Romea a Nika . "Tobě to s Klaudií neprospívá, " adresuje Romeovi. "Já tě tak nenávidím, až tě mám rád," říká jí. Nika si Zuzana vybírá proto, že je podle ní nejnormálnější.

 

Zatímco Zuzana se vydala na rande s Nikem a Romeem, ostatní si užívali výhod luxusního hotelu. V bazénu a při hře s vodními pistolemi však nepobyli dlouho. Uvědomili si, že by měli více času věnovat jiné hře, kterou sem přišli hrát. Diana, Niki a Nela rozebíraly, o čího muže bude mít zájem Zuzana. Ta se netají tím, že se chce zbavit Klaudie, aproto si vybere Romea. Ten však dal najevo, že se Klaudie jen tak lehce nevzdá. "Myslím si, že ostatní baby jí jen závidí,"  vyjádřil se k opozici vůči Klaudii. Romeo a Klaudia si zjevně rozumí, podaří se Zuzaně je rozdělit?

 

Večer měli obyvatelé Hotelu Paradise párty ve stylu black and white. Zuzana, která byla dosud středem pozornosti, se moc bavit nechtěla. Důvodem byl Romeo, který si z ní  neustále utahuje, že je podle něj prostitutka. Jeho řeči dokonce dohnaly Zuzu k slzám a přinutili ji ke konfrontaci. Když se Romeo dozvěděl, že zranil city prsaté playmate, omluvil se a slíbil jí, že se to nebude opakovat. Na kameru však svá slova neodvolal.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama