Romeo a Julie

Napětí mezi Klaudií a Zuzanou se dá krájet. Dlouhovlasá bloďatá playmate nadělala v Hotelu Paradise pořádný průvan. Podle ní je jedinou adeptkou na vyhazov právě Klaudia. S tím ale její partner Romeo nesouhlasí. "Je to inteligentní dívka, na úrovni," opakuje svůj názor. Klaudie se zastává i Leo.
Hotel Paradise: Den čtvrtý - Obrázek 5

Je to podle něj jediná dívka, která má rozum. Bude to ale stačit?

 

Diana od prvního dne v ráji začala litovat, že si při párování vybrala Maťa. Po prvních společných chvílích jí však začal totálně lézt na nervy, protože se ji neustále snažil dostat do postele. Jejich vzájemnou koexistenci nevylepšil ani fakt, že s pokusy o fyzický kontakt přestal. Diana si na Maťa stěžuje na každém kroku a potetovaný fešák už má obavy, že ho prostě vymění. Situace mezi nimi vyhrotila ještě víc, protože Diana začala projevovat náklonnost k Leovi. Dokonce se s ním vytratila z karnevalového večírku! To se nelíbilo Nikol, která o partnerství s Leem začala vážně pochybovat.

 

Během snídaně po divokém večírku se hlavním tématem stal vztah Diany a Maťa. Diana přišla na snídani rozladěná, Maťa má evidentně už plné zuby. Maťo pak rozebíral s kolegy strategii, jak si zase získat důvěru své polovičky. Dostal příležitost při prvním úkolu, když měli kluci promasírovat své dívky. Zuza si svého maséra mohla vybrat a sáhla po Romeovi, který se jí chtěl pomstít tím, že se jí ani nedotkne a bude ji "masírovat" ovocem. Zuze se nakonec tato exotická masáž líbila.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama