Rocky je nejdůvěryhodnější hráč

Hosté Hotelu Paradise připravili novému obyvateli Denisovi veselé přivítání. Muži se pak snažili nováčka odhadnout a řešili jeho šance na udržení se v rozeběhnuté hře. Po opadnutí napětí z párování se hlavním tématem stávají zase vtahy.
Hotel Paradise - Den osmdesátý - Obrázek 6

Lenka se snažila potvrdit neveřejnou spolupráci s Viktorem, Dája vyjádřila zklamání z Rockyho chování k ostatním děvčatům, Denis zkoumal pevnost důvěry mezi Martinem a Dominikou a Mišo opět vyjádřil svou nehynoucí touhu po Niki.

 

V nejistých časech blížícího se finále je potřeba mít pevný bod – tím by mohl být nejdůvěryhodnější obyvatel Hotelu Paradise. Veřejná volba končí poměrně jednoznačným výsledkem. Hlasování vyhrál Rocky a získal možnost si od každého z protihráčů vyslechnout největší tajemství, aniž by ostatním něco sám prozradil.

 

Rocky je sice především muž, ale také hráč, takže ví, že přízeň, kterou mu projevují obyvatelky Hotelu Paradise, by se mu mohla ještě hodit, nezahazuje tedy zatím možnost, že by se vrátil k Daniele, kdyby nemohl být s Nelou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama