Ráj včera opustil Niko

Nikolino rozhodnutí jít do páru s Rockym překvapilo všechny obyvatele hotelu Paradise. To, co si Niki vyslechla od Martina a Viktora, nebylo nic proti tomu, co se na ni sesypalo během popolední siesty.
Hotel Paradise: Nikola Ciglolinov CB

Hlavně Nela vzala její rozhodnutí být s Rockym jako podraz. Když ale přišlo na výčitku, že Niki upřednostnila svůj prospěch před záchranou svých nejbližších, úplně se sesypala.

 

Lily, přestože dala Nikovi slib, váhala, jestli mu může věřit. Jako partner jí sice vyhovoval, ale jeho blízký vztah s Niki je příliš velkou hrozbou. V její nejistotě ji podporovali i Michal s Dominikou. Lily tedy nezbylo nic jiného než položit Nikovi přímou otázku. Jeho odpověď ji ale moc nepotěšila, protože Niko jí nebyl schopný přesvědčit.

 

Párování bylo velmi emotivní – Niko a Michal si vybrali Lily a ta se rozhodla dát šanci Michalovi, který je v Hotelu Paradise stejně jako ona kratší dobu než ostatní. Dusná atmosféra zůstala i po párování, všichni se snažili přijít na to, na koho by svalili vinu za Nikův odchod. První na ráně byl Michal, ale také Niki, která svého hráčského rozhodnutí už i tak tisíckrát litovala.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama