Proč se Rybka zachoval jako Piraňa?!

Středeční díl reality show Hotel Paradise předvedl několik vyostřených situací. To, že Maťa už nemůže téměř nikdo vystát, si cvrlikají i papoušci na palmách. Jana se rozhodla, že si s ním bude hrát, a vymýšlí si nesmyslné požadavky, které by musel splnit, aby si ho vybrala při dalším vyřazování.
Hotel Paradise: Den osmý - Obrázek 3

Snese se za to na ni vlna kritiky, hlavně od Nely, které se její falešné hry nelíbí a myslí si, že je to vůči Maťovi nefér.

 

Nově příchozí hráč Michal zatím příliš nezapadl. Možnost seznámit se blíže s Dianou a Janou měl na společném prvním rande. Dianu vzal na tenis a s Janou si zahrál na režiséra. Více se měl k Dianě a také ho dle jeho slov více přitahovala.

 

A co nešťastná Nikol? S Leem ještě pořád řeší svůj chladný vztah a snaží se ho zachránit. Dokonce ji napadlo, že by si mohly s Nelou prohodit partnery. Nebude později litovat, že se o tom před ostatními zmínila nahlas? Na Nele vyzvídá, co se předešlou noc stalo mezi ní a Nikem, a Nela přiznává jen líbání...

 

Společný večírek pak vyvrcholí nápadem hodit opilého Martina Rybku do bazénu. Tomu se ale jejich nápad vůbec nelíbí a začne se bránit ostrými kousanci, které rozdává na všechny strany.

 

Jaké to bude mít následky? Uvidíte dnes večer ve 22.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama