Obyvatelé ráje obhajují svou existenci

Obyvatelé Hotelu Paradise včera hlasovali o imunitu mezi Martinem a Tomášem. Všichni pečlivě analyzovali výkony obou soupeřů. Jediný, kdo byl neobjektivní, byl Rocky. Tomáš je jeho kamarád, a i když Rocky cítil, že Martin byl silnější, hlas dal svému kamarádovi.
Hotel Paradise: Den dvaapadesátý - Obrázek 8

Výsledky nakonec nikoho nepřekvapily, nejvyšší počet hlasů znamená imunitu nejen pro vítěze, ale i pro jeho partnerku, která navíc dostala zvláštní moc – určí pořadí při nadcházejícím párování. Vyhrál tedy Martin a s ním jeho partnerka Nela. Tomáš získal jediný hlas. Nela je Ginovi trnem v oku už dlouhou dobu a zdá se, že nejen pro něho.

 

V průběhu voodoo rituálu totiž dostává blondýnka z Brna pořádně do těla. Jejím bohorovným postojem však zamává jen máloco. A výčet jejích špatných vlastností, o kterých očividně ví, to určitě nebude. Nela trpělivě snáší vyjmenovávání svých negativních vlastností a na všechny má vlastní protiargument, většinou stejného znění – no a co? Soutěžící ale nejvíc překvapil dopis, ve kterém stálo, že si mají sbalit věci a poté obhajovat svou existenci před ostatními v Hodině pravdy. Janin drsný názor vyrovnala dvojice Niki a Niko překvapivým množstvím pozitivních ohlasů. Skutečný šok však přišel s Ginem, který svým projevem ostatním doslova vyrazil dech.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama