Noví účastníci způsobili šok

Dozvuky hádky Michala s Lenkou pokračovaly i v posteli a dokonce následující ráno. Tento nesourodý pár nemá už žádnou šanci společně existovat. Lenivé dopoledne v ráji narušili svým nečekaným příchodem hned dva noví hosté.
Hotel Paradise - Den čtyřiaosmdesátý - Obrázek 6

Z šoku se jako první vzpamatovala Lenka, která se začala novým hostům věnovat. Opačný postoj zaujala Nela, protože ji nebaví neustálá hra na milou. Nedotknutelnost, kterou vyhráli s Rockym, je vyřadila z boje o imunitu, kterou mohou nováčkové někomu darovat. Situace mezi Lenkou a Michalem dospěla do stadia, kdy si oba uvědomili, že jsou v koncích; rozhodli se tedy promluvit si o budoucnosti.

 

Po nekonečné debatě přece jen dospěli ke shodě. Výměna partnerů je nevyhnutelná, ale pouze v případě, že se tím vzájemně neohrozí. O výměně přemýšlí také Nela s Danielou. Dája je rozumná mladá žena, a tak i případnou změnu partnera a návrat k Mirkovi potřebuje probrat se všemi zúčastněnými. Nela se chvíli tvářila, že ji Danielin problém zajímá, dokud nezjistila, že Rocky věnuje přílišnou pozornost novým hostům.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama