Nová pravidla párování

Nově příchozí Viktor si na první rande vybral Janu, i když o ní řekl, že je dítě. Rocky začal hodně žárlit a vadí mu to. Dokonce se vyjádřil v tom smyslu, že kdyby nebyla pravidla o zákazu násilí, tak by ho neváhal použít.
Hotel Paradise: Den osmnáctý - Obrázek 3

Aby nebylo soutěžících málo, přichází do Hotelu Paradise modelka a vizážistka Lenka Hovorková. Klukům se líbí – a dokonce i Leovi, který má rád spíš menší holky. Lenka si ale na první rande vybrala Tomáše a Rockyho. Lenka se musela rozhodnout velmi rychle, a tak si zvolila Rockyho.

Poté přišel pro všechny dopis, ve kterém stálo, že si soutěžící nebudou moct vybrat partnera, kterého si vybrali při posledním párování. Všechny toto sdělení šokovalo a rozhodilo. Teď se všichni začali snažit ještě víc intrikovat a kalkulovat. Romeo si vybral Janu a přemluvil jí, ať se k němu nastěhuje. Je vidět, že to mezi nimi jiskří a můžou utvořit silný pár. Jana to navíc bere s povděkem, protože Viktor jí není sympatický a ráda se ho zbaví. Bermudský trojúhelník zamíchal kartami ještě víc – Zuza se pohádala s Nelou, na přetřes přišla Viktorova orientace, které nikdo stále nevěří, i když se Viktor snaží přesvědčit je o opaku.

 

Další díl uvidíte již dnes ve 22.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama