Niky pod palbou výčitek

Ráno začalo vyříkáváním pravdy. Niki si ještě ani nesedla a Lenka se do ní pustila, že se jí nelíbilo, jak se chovala předchozí noc na party, že se chovala jako dítě.
Hotel Paradise – Den třiadvacátý - Obrázek 1

Přidala se i Natálie a Klaudia a pěkně jí to daly sežrat. Lenka to ještě přiostřila tím, že je Niki trapná a jestli si nevšimla toho, jak se na ni všichni dívali. „Já jsem byla opilá, já jsem neviděla vaše pohledy,“ bránila se Niki.

 

Jana to okomentovala tím, že na tom, jak se chovala Niki, nic špatného nevidí, prostě se jen bavila a tancovala. Nově příchozí dívky jsou podle ní moc slušné a nudné. Ani klukům ve výpovědích Nikčino chování nepřišlo špatné a všichni to komentovali v podstatě stejně, a to tak, že ať se každý baví, jak chce, když neohrožuje někoho dalšího.

 

Romeo je stále s Janou, ale řeší, se kterou dívkou by měl být. Klaudia stále opakuje, že je spokojená sama a ať je Jana s Romeem. Jenže Romeo to celé dny řeší a myslí si, že se všechno točí kolem něho. Společná večeře milostného trojúhelníku měla přinést definitivní řešení komplikované situace, jenže ani oboustranně projevené city bohužel nepřinesly úlevu. Milostný trojúhelník bude tedy pokračovat i v dalších dílech.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama