Niko se dozvídá krutou pravdu

Niki chce být hráčka, ale zůstat stále upřímná a férová. Proto Nikovi oznamuje, že už s ním ve finále nepočítá. Jeho nezájem a flegmatismus si vybraly svou daň. Hrát začíná i Daniela, která se pokouší dohodnout s Rockym. Motivuje ji strach, že by mohla vypadnout, proto útočí na city.
Hotel Paradise - Den čtyřiašedesátý - Obrázek 5

Niki vidí Rockyho váhání a chápe jeho důvody. Pokud by si ji vybral, rozhněvali by Nelu. Faktem ale zůstává, že blízkost finále pocítili všichni a přitvrdili ve svých taktikách. Už se nepřihlíží ke kamarádství, hlavní je výsledek. Niki zůstává věrná fair play, a proto Nele řekne o svém plánu. Blízkost finále začíná rozdělovat také pevnou sesterskou dvojici. Dáji rada zní – jít proti Nele.

 

Niki se snaží za každou cenu vyřešit situaci bez podrazů. Rockyho definitivní rozhodnutí proto vnímá jako totální podraz. Už totiž odmítla Mirka a teď se obává nejhoršího. Niko se definitivně dozvídá krutou pravdu – je konec. Nikole tímto přiznáním spadl kámen ze srdce a už jí jen zbývá svěřit se Viktorovi. Této povinnosti se nakonec vyhne, ale způsobí jí to větší problémy, než kdyby Viktorovi všechno řekla přímo do očí. O své místo v hotelu má právem obavy také Dominika. Jistotu slíbí Martinovi, ostatní zájemce se snaží odradit.

 

Přestože Martina přesvědčila, city k Rockymu ji ani náhodou neopustily. Důkazem je rozhovor s Mirkem. Domča znovu odmítá uvěřit, že o ni Rocky ztratil zájem. Nela má díky své moci možnost ovlivnit pořadí párování, což si velmi dobře uvědomuje Viktor. Proto se ji a Danielu snaží přesvědčit ke spolupráci a vyřazení Nika. Niki a Viktor si konečně promluví o jejím rozhodnutí být s Rockym.

 

Viktor sice tomuto přání nerozumí, ale nenechá si ujít příležitost škodolibě naznačit, že tím ohrozí Nika. Nela dělá, co může, aby pomohla Viktorovu plánu, a přesvědčuje Nika, aby se postavil za Danielu. Dája má mezitím namále, když téměř prozradí Niki, co se dozvěděla od Viktora. Niki však i bez ní pochopí, že Niko stojí na hranici vypadnutí, a stačí ho včas varovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama