Nenápadný Martin taktizuje

Martin se v průběhu svých prvních dní v Hotelu drží víceméně v ústraní a až na nevyhnutelné případy o sobě nedává příliš vědět. Díky tomu o něm ostatní hosté v Hotelu moc nevědí.
Hotel Paradise: Den čtyřicátý - Obrázek 3

Janě není moc sympatický a Niko dokonce přemýšlí nad tím, jak ho vyhodit. Bermudský trojúhelník byl tentokrát bohatý na otázky k nočním postelovým dobrodružstvím Natálie a Rockyho. Nejvíc dotazů dostal Gino, protože si hosté ráje konečně všimli jeho promyšlené taktiky a nebojí se ho nazvat manipulátorem. Zejména Rocky mu zazlívá, že se snaží uplatnit vliv na Natálii a není schopný přiznat to, co o Martinovi řekl v jeho nepřítomnosti.

 

Na otázku, co mezi Janou a Ginem proběhlo, Jana mlžila: "Proběhla mezi náma nějaká líbačka, klasika, šáhnul mi na zadek, já mu šáhla na zadek taky." Oslava Tereziných narozenin byla dobrá příležitost jak zapomenout na stesk po domově. Zároveň soutěžícím poskytla prostor pro plánování strategií. Martin přesvědčoval Niki o svém přátelství s Nikem a slíbil jí, že i navzdory tomu, že se mu Niki líbí, počká si na příchod nové dívky a Niki si nevybere.

 

Jana si uvědomila Martinovu moc, kterou má díky imunitě, a rozhodla se spolknout svoji hrdost a snaží se přesvědčit Martina, aby pro ni ušetřil Gina. Otázkou jeho vyhození se zabývá Nela, kterou rozzlobil zpochybňováním jejího přátelství s Niki.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama