Nela je největší tlouštík ráje

Ráno proběhlo klidně, muži vymýšleli taktiku jak vyplašit nového hosta. Ten se ještě před svým příchodem setkal s vypadlou Terezou, která ho seznámila s tím, na co se má v hotelu připravit. Varovala ho před Viktorem a také ho poprosila, aby se postaral o Natálku.
Hotel Paradise: Den sedmačtyřicátý - Obrázek 7

Dívky přivítaly nového hosta velmi vřele a Nela dostala za úkol ho provést hotelem a také mu říct svůj názor na ostatní soutěžící. Stejně jako Tereza si o Viktorovi myslí, že je manipulátor. Dobrý dojem udělal mladý fotbalista jen na Nelu, kterou zaujal svou skromností.

 

Na rande si Michal ale vybírá Natálku a po společné schůzce překvapí všechny sdělením, že se stěhují do společného pokoje. Ostatní soutěžící se radují, že Michal přijde o imunitu, ale jen na chvíli, než jim Natálka řekne, že se jednalo pouze o vtip. Po večeři přišlo nepříjemné překvapení hlavně pro Nelu – vyhrála totiž soutěž o největšího buřtíka ráje a nepomohlo jí ani to, že se vážila téměř nahá.

 

Z kluků se stal buřtíkem Rocky. Na šestikilový nárůst váhy se Nela snažila zapomenout v Martinově náručí, ale po přesunu z gauče do společné postele se spíše zdálo, že se Nela snaží o řeckořímský zápas než o nějaké něžnosti. Michalův první večer se nesl přesně v duchu jeho předchůdců, až na to, že se nikdo z nich nepozvracel do vlastní postele.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama