„Nela je falešnice falešná,“ vzkazuje Lenka

Příchod nového hosta Vlada mezi dívkami moc nadšení nevyvolal, sympatický potápěč si s tím ale nedělá těžkou hlavu a směle se pouští do balení Klaudie. Naráží však na velký odpor jejího současného partnera.
Hotel Paradise: Den dvacátý osmý - Obrázek 5

Ostatní se jejich souboji o dívčí pozornost královsky baví. Nela už podruhé dostala do Hotelu Paradise poštu a ani tentokrát se nejednalo o příjemný vzkaz. Dostala dopis od Lenky:

 

"Nelo, jaký máš pocit z toho, že jsi mě vyhodila? Mrzí mě, že moje poslední věty nepatřily tobě, protože jsem zjistila, že jsi falešnice falešná, všem lžeš, že jsi s Leem nespala, a přitom to pak vidí, to ti není trapné? Zpočátku jsem byla z dopisu od Lea zaskočená, že se vyspal s Dianou, ale teď už to chápu, protože ty nejsi jeho typ na vztah. Já bych s takovou falešnicí taky nedokázala být. Niki jsi získala na svou stranu, proč? Aby jsi ji pak mohla vyhodit? Doufám, že se Niki probudí a uvidí, jaká opravdu jsi. Jsi obyčejný slaboch, který ukázal, že ve mně viděl konkurenci, a ani jsi mi to nebyla schopná říct. Přeju ti všechno nejhorší v této soutěži a doufám, že na to všichni přijdou."

 

Romeo si uvědomuje, že je Nela velmi silný soupeř, a snaží se získat všechny její nepřátele na svou stranu. Podaří se mu to?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama