Nela a Gino se vrátili do Hotelu Paradise

Ústředním tématem Bermudského trojúhelníku po odchodu Viktora byla jeho pozice vůči Mišovi. Mladého fotbalistu považovali ostatní hráči za pouhou loutku v rukách nejsilnějšího hráče.
Hotel Paradise - Den pětašedesátý - Obrázek 1

Vůči těmto obviněním neměl Michal dostatečné argumenty, což ho v očích ostatních ještě více shodilo. Po konfrontaci s nimi už Mišovi došlo, že je zle a po ztrátě Viktorovy ochrany se o sebe musí postarat sám.

 

Začal tedy s verbováním spoluhráčů, se kterými by se mohl postavit proti Rockymu a Mirkovi. Martina chtěl přesvědčit argumentem, že tím, že se k němu přidá, si zabezpečí také vlastní záchranu. Během večera přišel dopis o příchodu nového hosta, ale místo někoho nového se zpět do hry vrátili Nela s Ginem.

 

Daniela nevypadala po příchodu Viktora ve své kůži, po hádce s Michalem, kterou ukončila drsným závěrem, se Viktorovi pokusila vysvětlit, proč ho označila jako kandidáta na vypadnutí. Viktor ale takovou zradu Dáje nedokáže odpustit.

 

Také Martin pocítil potřebu se více projevovat, takže přijal výzvu sbalit červenovlasou Lenku. Jediné, čeho se obával, bylo to, že se o sázce dozví Dominika. S Niki pak absolvoval vážnou taktickou debatu, ve které se dohodli zbavit se nezvaných hostů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama