Mirek zůstává bez partnerky

Lenka má už chladného Michalova chování plné zuby a dává mu první ultimátum – vyhrožuje mu, že ho opustí, pokud svoje chování nepřehodnotí. Během snídaně dívek je hlavním tématem Denis: mladík se líbí hlavně Nele, ale on dává přednost Dáje a Dominice.
Hotel Paradise - Den devětasedmdesátý - Obrázek 3

Denis se jako nováček Hotelu stal porotcem v soutěži páry bez hranic. Soutěžilo se v nošení partnerek v náručí, ve společném jedení jablka a napodobování ostatních soutěžících. Vítěz byl nakonec jednoznačný – soutěž vyhráli Nela s Rockym.

 

Přestože ještě sami nevěděli, co výhra přinese, Nela a Rocky se z vítězství skutečně těšili. Denis si měl během třiceti vteřin vybrat mezi Lenkou a Danielou, protože ty skončily v soutěži se svými partnery jako poslední. Jeho rozhodování nebylo složité, protože si už dříve podle odpovědi na svůj inzerát vybral Dáju. Mirek se musel od své partnerky odstěhovat na Honolulu.

 

Denisovo rozhodnutí ho sice netěšilo, ale pravidla se musí akceptovat. Na nováčka si teď bude dávat větší pozor, což hodlá maskovat větší komunikací s ním. Mirkova aktuální situace ohrožení se líbí hlavně Lence, která doufá, že se Mirek z Honolulu odstěhuje rovnou domů. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama