Mirek se snaží navázat vztah s Nelou

Vztah Dominiky a Rockyho je předmětem analýz dívek. Ty Rockyho považují za emotivního muže, který je ale příliš ovládán testosteronem a jeho potřeba fyzického kontaktu mu pobyt v hotelu Paradise spíš komplikuje.
Hotel Paradise: Den jednašedesátý - Obrázek 2

Před branami Hotelu Paradise již čeká nový host – Mirek. Mirek se s obyvatelkami ráje setkává v nestandardní situaci. Během rande naslepo se ale baví všichni zúčastnění. Mirek neztrácí čas a začne hned po příchodu vyzvídat, jak se věci mají.

 

Od mužů se dozví detaily ohledně jejich partnerek. Nelu považuje za nejkrásnější a za nejpřitažlivější po všech stránkách. Drobná epizoda s kontrolním vážením odhalila, že děvčata na rozdíl od kluků vůbec nezhubla. Rozdělení obyvatel nejen co se týče párů, ale také skupinek, se Mirek snaží vytáhnout z Martina. Ten ho jen varuje, aby byl opatrný ve zveřejňování toho, co si opravdu myslí.

 

Večerní něžnosti Michala a Niki se staly téměř pravidlem, zatím se nic vážnějšího nestalo. Niki chce dát svému partnerství zatím ještě čas a stále je tu Niko, jehož přátelství je pro ni důležitější než fyzická přitažlivost. Zdá se ale, že jejich rozvíjející se vztah Nikovi tak moc nepřekáží, Mišo tedy zatím neztrácí naději. Jak večer pokročil, rozhodl se i Mirek odstartovat svoji hru – na mušce má od začátku Nelu a tak jí trpělivě poslouchá. Jeho točení se okolo Nely neunikne ostatním…

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama