Mirek prosí Nelu o druhou šanci

Lenka se po návratu Nely neodevzdala osudu, ale chce i nadále bojovat. Nela na chvíli na válečný stav zapomněla v Mirkově náručí. On zase velmi dobře ví, že ji musí mít na své straně, hlavně proto, že Viktor odhalil jeho lež a teď po něm půjde.
Hotel Paradise - Den pětasedmdesátý - Obrázek 7

Zdá se, že Nela je Mirkem opravdu hodně ovlivnitelná, protože Viktorovým řečem o Mirkovi nevěří. V centru dění je také Martin, jehož noční dobrodružství s Lenkou si zasloužilo patřičné komentáře při snídani.

 

Lenka už po návratu Nely nemůže počítat s Mirkem, snaží se tak na svou stranu přiklonit právě Martina. Hlasování o vyhoštění soutěžících z ráje bylo sice tajné, ale protože se kolem něj množily otazníky a všichni souhlasili se zveřejněním výsledků, musel Mirek s pravdou ven.

 

Ani opakovaná lítost nezmírnila Nelin hněv nad tím, že jí Mirek lhal přímo do očí. Nela je z jeho přiznání zklamaná, jeho lež způsobila ještě mnohem větší škody. Rocky se na něj zlobí, protože tím překazil plány na Viktorovo vyhození.

 

Mirek se ze všech sil snaží si svou obrovskou chybu u Nely vyžehlit, ta ale nechce o omluvách ani slyšet. Jako jeho partnerka by lež z taktických důvodů dokázala pochopit, kdyby se jí včas přiznal. Mirek i přesto nepřestává prosit o druhou šanci.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama