Mirek plánuje, koho má vyhodit

Jelikož se Niki stále nemohla rozhodnout mezi Nikem a Mišem, oba muži se zúčastnili soutěže o nejlepšího milovníka.
Hotel Paradise - Den pětašedesátý - Obrázek 5

Niko přesvědčil ostatní obyvatele svým výkonem více než Mišo, který se nakonec ještě urazil. Dívky také soutěžily o titul Amazonka ráje. Souboj mokrých těl probíhal v kluzkém malém bazénku naplněném vodou a pěnou a byl pastvou zejména pro mužské oči. Některé dívky vzaly tuto hru vážněji a nezdráhaly se použít i drsnější chvaty.

 

Nela, která soutěž o Amazonku ráje vyhrála, si pak mohla vybrat svou výhru. Všichni muži jí měli po zbytek dne sloužit a být jí k dispozici. Voodoo rituál se točil hlavně okolo Miša a Lily. Dalo se čekat, že dotazy se budou týkat hlavně jeho nedořešeného vztahu s Niki. Dominika opět propadla žárlivým stavům, tentokrát jí však vadily důvěrnosti Rockyho a Daniely a nejradši by ji odstranila.

 

Nováček Mirek si vyslechl Dominičiny plány, koho by měl poslat domů, jenže on se chce rozhodnout sám a nevěří nikomu. Naoko také souhlasí s Viktorovým návrhem, ale ve skutečnosti plánuje něco jiného. Nela se rozhodla zahrát na Rockyho city a zjistit, jakou taktiku chce při dalším párování použít.

 

Rocky Nele nabídl své spojenectví, jenže teď záleží na tom, za koho si bude chtít stoupnout Mirek. Sice se jasně vyjádřil v tom smyslu, že chce Nelu, ale je ochotný i vyjednávat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama