Maťo měl mokré sny…

Klidný spánek Maťa narušil útok vodními pistolemi – ostatní soutěžící ho postříkali vodou ze záchodu, takže byl celý mokrý a stejně tak celá jeho postel. Vymyslela to Diana a Jana to brala jako pomstu za to, že nepodržel Klaudii. „To mě tak nasralo, že jsem měl sto chutí někoho zaškrtit.
Hotel Paradise 13.3.2012

Extrémně mě to vytočilo, tak jsem šel radši do fitka,“ okomentoval situaci Maťo. Maťo nechce, aby si o něm mysleli, že je dominantní, ale taky nechce, aby mu skákali po hlavě. Zuza si o něm myslí, že je slabý hráč... Maťo přiznává to, co se mu ostatní snažili vysvětlit už dávno, že záchrana Diany byla obrovská chyba. Nele se kanadské žertíky ostatních nelíbí a nejvíc to dává najevo Nikovi.

 

Protože je Hotel Paradise plný překvapení, nastupuje nový hráč – poloviční Kubánec Michal Rockwood. Ten dostal za úkol vybrat si podle prvního dojmu dívku, která ho Hotelem provede. Michal si vybere na první pohled křehkou Dianu. Maťo z toho není moc nadšený, Diana ho provokuje a k Michalovi se chová velmi vstřícně. Proběhla také první výměna názorů na nového obyvatele. Nele se nelíbí, je podle ní nesympatický, oplácaný, nesedl jí vzhledově. Zato Nikol a Zuze se líbí a myslí si o něm, že vypadá dobře. Diana už to nevydržela a Maťovi vmetla do tváře svou pravdu nejen o zradě, ale také o falešných kamarádech. „Nevěděl jsem, že jsi taková mrcha, jak se prezentuješ, věřil jsem, že budeš jiná, že se zamyslíš nad tím, co jsem pro tebe udělal, místo toho bys zasloužila facky, není na tobě nic, co by mě na tobě přitahovalo, pro mě jsi skončila,“ reagoval Maťo. Leo se svěřil, že ho přitahuje Nela, a Nikol to špatně nese. Chce si s Leem vybudovat pěkný kamarádský vztah, ale vadí jí jeho odmítavé chování.

 

Kromě Lea přitahuje Nela také Nika – a ten to dá Nele také najevo… Došlo na první vášnivé doteky a možná to u nich neskončí. Začíná mezi nimi něco víc než jen spojenectví ve hře?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama