Martin a Tomáš bojují o imunitu

Vztah Nely a Niki včera prošel obrovskou zkouškou. Napětí ale nevzniklo pouze kvůli tomu, že Niki označila Tomáše jako slabý článek, jejich vztah byl napjatý už před Bermudským trojúhelníkem.
Hotel Paradise: Den jednapadesátý - Obrázek 8

Niki má pocit, že se jí její kamarádka vzdaluje a ztrácejí i neotřesitelnou vzájemnou důvěru, na níž si vzájemně zakládaly. Nervozita a napětí, které dívky rozdělily, upadly nakonec do zapomnění. Nela se dočkala od Niki omluvy a svoje smíření zpečetily polibkem na tvář a vyznáním. Dokonce ani rozdílný názor na Tomův odchod nemůže stát mezi nejlepšími kamarádkami.

 

Michal se vůbec netají tím, že chce, aby imunitu získal Martin, protože by mu to ulehčilo rozhodování při párování mezi Ginem a Martinem. Ve slovním souboji o imunitu zazněly argumenty i obrana, Tomáš se obhajoval novou silou, kterou nabral při Bermudském trojúhelníku, a také oběťmi, které pro účast v show přinesl. Martinova obhajoba byla založená víceméně na zpochybňování Tomášových argumentů a také na faktu, že tato šance na záchranu není Tomášova první. Souboj byl opravdu drsný a soutěžící stáli před důležitým rozhodnutím.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama