Martin je obviněn z násilného chování

Potřeba fyzického kontaktu je podstatou problému u Martina a Nely. Neustálé hádky kvůli flirtování s Danielou se vystupňovaly až do dohody o výměně. V tomto případě ale Nela nemá navrch, protože jediný, koho by chtěla, je Rocky.
Hotel Paradise: Den dvaapadesátý - Obrázek 6

Ten je ale naplno zaměstnán plánováním co možná nejrychlejšího návratu ke staronové přítelkyni Natálii. Podrobnosti si domlouvali staronoví zamilování při večerní party, což neuniklo bystrému oku Daniely.

 

Romantický tanec Rockyho a Natálie zranil Danielu víc, než čekala. Zradu svého partnera nese těžce, smutek se jí zatím daří maskovat, protože tématem u obou snídaňových stolů bylo Martinovo noční extempore. Znovuzrození legendárního páru Rocky a Natálie je na spadnutí. Ačkoliv se zdá, že to oba milenci myslí tentokrát vážně, několik hostů Hotelu Paradise jejich nadšení nesdílí. Hlavně dívky podezírají exotického mladíka z Olomouce, že mu jde pouze o fyzickou stránku vztahu a že je jen otázkou času, kdy mu Natálie začne lézt opět na nervy.

 

Speciální přepárování, které si obyvatelé hotelu přáli, přineslo Rockymu a Natálii možnost se k sobě vrátit, pro jiné bylo šancí na vysvobození z nefunkčního vztahu. Nela a Martin se i navzdory konfliktům, které mezi sebou měli, rozhodli zůstat společně. Překvapila i Dominika, která zatím odmítla možnost vybrat si partnera a zůstala sama. Někteří zažili rušnou noc: Niko a Niki se pohádali kvůli rozdílnému pohledu na Martinovo chování. Nela ještě svému partnerovi neodpustila a dokonce měla v plánu vyhodit ho ze společné postele na lehátko u bazénu. Martin si s Nelou asi ještě hodně užije, uražená žena je totiž někdy horší než uragán...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama