Lenku od vyhazovu nezachránil ani striptýz

Protože se blížilo párování a někteří kluci ještě nemělo jasno, dostali šanci strávit jeden den s jinou partnerkou. Měli tedy říct, se kterou z dívek by chtěli být.
Hotel Paradise – Den šestadvacátý - Obrázek 2

Když se o tom bavili, ani jeden neřekl jméno Niki.  Té se to velmi dotklo a naštvalo ji, že Niko tvrdil, že na ni zapomněl. Jana nabídne Niki, že se s ní vymění, ale to Niki nechce, protože rozhodnutí bylo na klucích. Během úlohy s výběrem partnerky na zkoušku zůstává tedy nečekaně na ocet Niki.

 

Její dočasný a nepříjemný status ji rozladil natolik, že se rozhodla najít toho, kdo za to může. Jde si tedy nepříjemnou situaci vyříkat s Nikem: "Niko, myslela jsem si, že si mě vezmeš. A ty chceš jít radši s Janou."

 

Mezitím Viktor učil Lenku striptýz, který potom předvedla ostatním soutěžícím. Po jejím sexy striptýzu ale nikdo nevěřil, že takhle tančila poprvé. Nela to komentovala slovy, že jí bylo trapně za ni. Klukům se ale její výkon evidentně líbil. Bohužel pro ni, imunitu měla tentokrát Nela, se kterou měla Lenka již od začátku problémy. Její volba byla tedy jasná. Domů poslala Lenku a účast v Hotelu Paradise tak pro ni včerejším večerem skončila.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama