Lenka v roli kata

Lenka už při svém příchodu vyvolala mezi dívkami dojem silné hráčky. Mezi všemi si za nejbližší osobu vybrala Lily a radila se s ní také o blížícím se výběru. Do oka jí nejvíce padl Líviin partner Mišo.
Hotel Paradise - Den sedmdesátý - Obrázek 6

Konkurz na kamaráda do deště vyhrál Mirek a romantikem se stal právě Mišo. Po ukončení konkurzu absolvovala Lenka rande s oběma vítězi.

 

Na pivu s Mirkem se dozvěděla jeho skutečný postoj k Nele a také sama načrtla něco ze svých taktik. Mišova píseň pod balkonem jí moc nenadchla, ale jeho zájem o partnerství ano. Náklonnost mladého fotbalisty byla ale čistě taktická, na Lenku jako ženu vyjádřil jednoznačný názor.

 

Dominika po boku Martina stále trpí potlačovanými city k Rockymu. Ten ji v soukromém rozhovoru utvrdil v tom, že její city nebudou opětované. Jestli chce svou pozici v soutěži udržet, měla by podle něj zapomenout na emoce a místo nich taktizovat a chovat se hráčsky.

 

Po klidné večeři dostali nic netušící obyvatelé Hotelu Paradise šokující zprávu – Lenka si během třiceti vteřin musí vybrat partnera. Jeho bývalá partnerka si pak sbalí věci a opustí Hotel Paradise…

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama