Jana vzdala souboj s Natálií

Tomáš pochopil, že u Natálie se podpory nedočká, ale že ho potopí i v průběhu Bermudského trojúhelníku, to nečekal. Šance na záchranu přišla v podobě slovního souboje o imunitu s Martinem. I když do svého projevu vložil maximum, nepřesvědčil nikoho jiného než svého nejlepšího kamaráda Rockyho.
Hotel Paradise: Den třiapadesátý - Obrázek 4

Michal se jen pomalu začleňuje mezi hotelové hosty a největší problémy má s dívkami. Kromě Niki pro něj nemají dívky žádné milé slovo. Cestu k Janě se marně snažil najít na společném rande.

 

V průběhu společné Hodiny pravdy zazněly upřímné, ale často i drsné pravdy o jeho obyvatelích. Každý z nich mluvil o tom, proč by měl zůstat v karibském ráji, ale i o tom, co mu leží na srdci ve vztahu k jeho spoluhráčům. Výsledek hlasování nikoho nepřekvapil, ale zatím nikdo netušil, jaké budou jeho následky.

 

Párování bylo v mnoha ohledech netradiční. Nela a Martin měli společně imunitu, Mišo je také jako nově příchozí neohrožený. Nela určila pořadí, v jakém si muži budou vybírat. Když si všichni kromě Michala vybrali partnerky, šokovala Martina Gavriely soutěžící informací, že Tomáš v soutěži končí, protože dostal nejméně hlasů při Hodině pravdy.

 

Z dívek měly nejméně hlasů Naty a Jana, musely se tedy před ostatními obhájit. Jana se ale rozhodla, že nebude bojovat a souboj s Natálií vzdá. Všichni byli jejím chováním šokováni a přemlouvali ji, aby se bránila. Jana to ale vzdala, a nakonec tedy odešla z ráje navždy. To ale ještě nebyl konec párování.

 

Nový soutěžící Michal musel rozbít jeden z nově vzniklých párů. Ve velmi vypjaté situaci nakonec rozdělil pár Natálie a Gino.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama