Hra o imunitu od Viktora

Nela a Viktor se do Hotelu Paradise nevrátili s prázdnýma rukama – dostali možnost darovat imunitu některé z obyvatelek Hotelu Paradise. Otázkou bylo, jak pomocí dvou imunit dvěma různým dívkám dosáhnout oboustranně akceptovatelného výsledku.
Hotel Paradise - Den dvaasedmdesátý - Obrázek 3

Imunitu nesměli věnovat sami sobě, ale Viktor ji Nele věnovat mohl. Nejdříve přemýšlel nad tím, že by ochránil Lily, protože by mohla být ohrožená ze strany Nely, ale na druhou stranu mu bylo jasné, s kým má větší šanci dostat se do finále. Jiná věc je, s kým by do finále šel raději. Rozhodl se tedy přesvědčit svou vyvolenou, aby mu dala druhou šanci.

 

Na to, aby Niki potvrdila partnerství s Viktorem, musí Nela souhlasit s tím, že jí Niki přenechá Rockyho. Brněnská kráska sice dělala drahoty, ale přesvědčilo ji Nikolino nečekané vyznání, že má statného Supermana ráda. Daniela ještě stále přešlapuje na místě, neumí vyřešit své aktuální ohrožení a dává najevo své pohoršení nad chováním své sestry. Niki ale umí správně nakombinovat rozum a emoce a zdá se, že se jí z nalomeného Viktora podařilo vytlouct slib imunity pro Nelu. Mirek se snad potisící snaží přesvědčit Nelu, aby mu odpustila.

 

Lež ale zůstane lží a kromě toho Nela v týrání svého partnera našla určité zalíbení. Niki oznámila Rockymu svůj plán a jemu se viditelně ulevilo. Sám už viděl, že jejich vztah není takový, jaký očekával. Všechno do sebe zdánlivě zapadá a k idylce chybí jen to, aby Nela přijala fakt, že bude v páru s mužem, který ji kvůli jiné už dříve odsunul na druhou kolej.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama