Dominika žárlí na Danielu

Vzpamatovávání se z vypadnutí Naty je těžší, než obyvatelé Hotelu Paradise čekali. Hledání viníka ale nemá smysl, a jak říká Gino, všichni si hlídají vlastní zadek a partnerská soudržnost je čím dál tím vzácnější.
Hotel Paradise – Den devětapadesátý - Obrázek 2

Právě Gino se od nynějška bude moct na Niki spolehnout. Slíbila mu, že bude do konce stát při něm, a slib věrnosti si dala i s Nelou. Dája a Martin nesdílejí stejné nadšení z nového partnerství.

 

Zatímco Daniela je opatrná a připravená odpovědět na Martinovo loudění návrhem k výměně, urostlý policista je dokonale spokojený a svoji partnerku nemíní jen tak pustit z rukou. Z bezpečnostních důvodů se usmiřuje s Niki, ale to ještě netuší, že bude muset čelit snahám o vyřazení ze strany Nely. Nela totiž změnila cíl svých intrik a přesedlala z Gina na Martina.

 

Niki má samozřejmě velkou radost ze smíření svého partnera a kamarádky, sama si ale chce zcela vyjasnit vztah s Rockym. Po vyhození Natálie má stále pocit, že z něj cítí odstup. Při společném tanci vyjde najevo, že má na Niki úplně jiný názor, než předpokládala, a medvídek Rocky, který se nechal vláčet událostmi, se poprvé zachoval jako hráč. Také Rocky se před spaním svěřuje Nikovi se svými city k Natálii a s tím, jak mu bude chybět. Hned následující ráno jsou témata jiná a na programu je vztah Martina a Daniely.

 

Dominiku žárlivost neopouští ani ráno a týrá se vzpomínkami na jejich romantický tanec, čímž se stane terčem vtipů ostatních děvčat. Nela s Rockym potřebují pročistit vzduch, a tak se ho Nela na rovinu zeptala, jestli by jí dal přednost před Naty, kdyby si musel vybrat. Pravdu nakonec moc neunesla – a není se čemu divit. Rocky by dal své partnerce přednost za jakýchkoliv okolností.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama