Dominika se vyznává Rockymu

Nela našla ve Viktorovi dokonalého partnera na zlostné debaty o Niki a její zradě. Viktor jí v tomto přesvědčení podporuje, protože sám má Niki co vyčítat. Nela se utvrdila, že výhra v soutěži je pro ni víc než jejich kamarádství.
Hotel Paradise - Den čtyřiašedesátý - Obrázek 3

Na Nikovu počest uspořádali v Hotelu Paradise vzpomínkový ceremoniál, při kterém měli všichni příležitost zavzpomínat na nejsilnější zážitek, který s Nikem prožili. Nakonec to byla ale Nela, která místo pěkných vzpomínek mluvila o tom, proč byla na Nika rozzlobená.

 

Jediný, kdo se smál, byl Mirek, který celou vzpomínkovou akci považoval za trapnou. Dominika cítila se zvyšující se hladinou alkoholu potřebu projevit svoje city k Rockymu. Kdyby před poradou s Niky tušila, jak tím pobaví Nelu, tak by si to asi rozmyslela. Po otevřeném rozhovoru s Rockym našla odpověď na své dilema – city, nebo rozum. Niki v noci z posledních sil vyčítala Mišovi jeho taktickou hru s nešťastným koncem.

 

Také její logický úsudek ovlivňovalo velké množství vypitého alkoholu a tak, jak se emoce vystupňovaly, stejně rychle vychladly. Smutek a únava ze zbytečných hádek Miša a Niki opět udobřily. Navazování dobrých vztahů se konalo také mezi Mirkem a Nelou. Mirek si dává na Nelu velký pozor, ale zároveň začíná podléhat jejímu kouzlu. Naoko se jí snaží dávat naprostou důvěru, ale nechává si zadní vrátka, protože neví, co od ní může čekat.

 

Dominika přehodnotila svoje city a slova a rozhodla se, že začne hrát. K Martinovi už necítí to, co předtím, ale vidí v něm dobrého partnera a hráče. Nejnovější obyvatelky Hotelu Paradise si sice navzájem na sto procent nevěří, ale vhodně zvolenou taktikou by Lily a Dominika mohly narušit trojúhelník Niky, Nela a Daniela.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama