Diana dostala padáka z Hotelu Paradise

Eliminace se ani tentokrát neobešla bez velkých emocí, o které se postarala zejména Niki. Ještě předtím se ale Zuza dostala do situace, kdy si musela vybrat mezi Nikem a Leem, a vybrala si Nika. Niki její volbu nepochopila a mezi nejlepšími kamarádkami došlo k ostrým hádkám a osočování.
Hotel Paradise: Den šestnáctý - Obrázek 11

I když se jí Zuza snažila vysvětlit, proč se tak rozhodla, Niki se na ní naštvala a nechtěla se o tom bavit. To se jí vzápětí splnilo – dostala dopis, podle kterého může získat imunitu, když stráví celý den o samotě. Mezitím Vierka řešila s Tomášem jejich „vztah“. Vierce se nelíbí, že je k ní Tomáš odtažitý a že se jí nedotýká. Tomáš se jí snaží vysvětlit, že nic nechce uspěchat. Vierka se ve výpovědi přizná, že pokud se Tomáš neosmělí, bude ho muset vyměnit za jiného partnera.

 

Při Eliminaci měla rozhodující slovo Niki, která získala imunitu a poslala domů neoblíbenou Dianu. Její odchod si přála většina a asi nejvíc Rockwood, kterému připomínala jeho bývalou přítelkyni. Na jednu stranu ho přitahovala, ale v páru s ní být nechtěl. Zůstal „věrný“ Janě, kterou ale ostatní obviňují z intrikaření. Dnes přijde do Hotelu Paradise nový člen. Jak zamíchá se zaběhnutými páry?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama